Burgaz Makine ve Otomasyon

blog image

Pvc ve alüminyum kapı-pencere doğrama ve işleme makinelerinin imalatı, yedek parça, teknik servis, otomasyon çözüm ve teminleri konusunda hizmet vermekteyiz.

Şirketimiz 2006 yılından 2010 yılına kadar MURAT MAKİNE ‘nin teknik servis ve yedek parça temin hizmetlerini taşeron bir iş ortağı olarak yürütmüş ve bugün makine imalatı ve özel servis niteliğinde bağımsız bir firma olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Birikimimiz ve tecrübemizle, çözüm ortağınız olarak hizmet vermekteyiz. 2. el makine satışı ve kurulumu, plc programlama, kalıp ve bıçak temini hizmetlerimiz dahilindedir. Hizmette kalite ve güvenilirlikprensibimizdir. Makine ve otomasyon sektörlerinde faaliyeti olan büyük firmalarda yıllardır görev almış, elektrik-elektronik, pnömatik ve mekanik sistemlerde tecrübeli ve uzman kadromuzla, hizmet kalitemizin artması, daha iyi hizmet anlayışı çerçevesinde müşterilerimizin bizden beklediği hizmet ve desteği en kısa zamanda, en doğru şekilde sunuyoruz.

Teknik servis ve makine konusunda uzmanlaşmış olan, fikir ve proje üretimi ve bunların hayata geçirilmesi ufkunu değerlendirebilecekleri ortak zeminde buluşan bizler, kurmuş olduğumuz şirketimizle sektörde fark oluşturmayı, girişimci, yenilikçi, müşteri odaklı hizmet sunarak dengeli bir büyümeyi hedeflemekteyiz. Makine İmalatı, Teknik servis ve yedek parça temin işlerinizde çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyarız.

Saygılarımızla.

Özder MUTLU